KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9399322
nr 939 9322
Jean Skoglund
(1908-1948), Sverige
Etsning, Jean Skoglund (1908-1948), Utsikt från Mosebacke, Katarinahissen, signerad, motivet: 30x43
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 februari 2015
kl 19:53:09
100 kr
200 kr
Jean Skoglund
Läs mer om Jean Skoglund